Direct contact met een medewerker

Jacqueline van den Bos

Directeur

Werkzaam ma/wo/do

T (070) 427 32 40

M 06 – 224 29 465

E j.vandenbos@kompassie.nl

Hatice Duran (tijdelijk met verlof)

Begeleider

Werkzaam ma/di/do/vr

T (070) 427 32 40

M 06 – 489 666 42

E h.duran@kompassie.nl

Ronald Bakker

Begeleider

Werkzaam ma/di/wo/do

T (070) 427 32 40

M 06 – 42 91 30 73

E r.bakker@kompassie.nl

Mieke Groenendijk

Begeleider

Werkzaam ma/wo/do

T (070) 427 32 40

M —

E m.groenendijk@kompassie.nl

Jacqueline Janssens

Begeleider

Werkzaam di/wo/do/vr

T (070) 427 32 40

M 06 – 428 78 777

E j.janssens@kompassie.nl

Miranda Vogel

Projectmedewerker

Werkzaam ma/di/wo/do

T (070) 427 32 40

M 06 – 81 71 9600

E m.vogel@kompassie.nl

Henriëtte van de Pol

Projectmedewerker

Flexibel werkzaam

T (070) 427 32 40

M 06 – 108 09 994

E h.vandepol@kompassie.nl

Rita van Maurik

Coördinator mantelzorg GGz

Werkzaam ma/do

T (070) 427 32 40

M 06 – 250 35 269

E r.vanmaurik@kompassie.nl

Denise de Weerd

Coördinator cliëntondersteuning WMO GGz

Werkzaam ma/di/wo/do

T (070) 427 32 40

M 06 – 439 68 053

E d.deweerd@kompassie.nl

José Kouwenhoven

Coach cliëntondersteuning WMO GGz

Werkzaam wo/do

T (070) 427 32 40

M 06 – 428 93 647

E j.kouwenhoven@kompassie.nl